Üyeliksiz Online Arkadaşlık

Arkadaşlık Sitesi.Org

837

Yok

Üyeliksiz Online Arkadaşlık

İnsan özü itibari ile sosyal birisidir. Bu sosyallik onun diğer insanlarla diyalog kurmasını iletişim halinde olmasını gerektirmektedir. İnsan paylaşma, sevme, sevilme, takdir edilme, ödüllendirilme, ya da insani her noktada bir beklenti içerisindedir. Bu beklenti ancak bir başka insan tarafından yerine getirildiğinde anlam kazanmaktadır.

Bilgi ve teknoloji çağında yaşamakta olduğumuz günümüzde insanlar bireyselleşmektedir. Bunda hem güven kaybı, hem ekonomik sıkıntılar hem de teknolojinin sunduğu nimetlerden faydalanma ve özgürlükten yararlanma olgusu ağır basar.

Yalnızlık ve Bakış Açımız

Biz yalnızlığa itilen insanların sorunlarını rahtça paylaşabildiği üyeliksiz online arkadaşlık hizmetimizle insanların kaynaşması ve her konuda birbirleri ile müzakere edebildikleri bir platform oluşturduk.
Bizim  maksadımız burada sırf ticari nazarla bakarak para kazanmak değil, yalnız kalan ve sıkıntı ya da sevincini diğer insanlarla paylaşmak isteyen dost canlısı bireylerin üyeliksiz online arkadaşlık hizmetimizle buluşmalarını amaç edindik.

İnsanlar herhangi bir çıkar görmedikleri alanlarda her zaman daha cesur olurlar ve bu kişiliğin duş vurumu ve gizli saklı duyguların açığa çıkmasına nede olur. Son derece mükemmel ve tam anlamı ile saygı içerisinde hareket etmekteyiz. Bu nedenle üyeliksiz online arkadaşlık son derece seviyeli insani, millî manevi değerleri hep ön en ufak taviz vermeyerek seviyeyi korumaktayız.

Konu Sınırı Var mı?

Sürekli açık olan sitemizde kimlik bilgilerinizi vermeden online olarak diğerleri ile rahat iletişim kurabilir ve her türlü güncel yada geçmiş, spor, siyaset, magazin, ekonomi konu sınırlaması olmaksızın edep ve ahlak kuralları içerisinde kem söz kullanmadan paylaşmanız ve tartışmanız mümkündür. Şu da eklenmelidir terör taciz uyuşturucu gibi konularda teşvik ya da müzakere ise bu kuralların ahlak kuralları içerisinde değildir.  Buda insanlara ne kadar toplumsal bir hizmet mantığı ile yaklaşarak onların birbirleri ile sağlıklı ve düzeyli iletişim kurmalarına sağladığımız özgüvenin karinesidir.  
 
​​​​​​​Misyomumuz

Böylece insanların saygı ve sevgi ile birbirleri ile iletişim halinde oldukları içeriğinde menfaat bulunmadan toplumsal bir misyonu gerçekleştirdiğimize inanmaktayız. Buda bize ayrı bir keyif ve haz vermekte ve oldukça da saygınlık kazandırmaktadır. Her şeyin özünde insan vardır insan varsa her şey anlam kazanır yoksa diğerleri koca bir sıfır olup etkisizdir. İnsanı temel alan ve onların birbirleri ile diyalog kurması halinde bütün sorunların üstesinden geleceği temel inancımız ve kanımızdır.