Parasız Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşlık Sitesi.Org

779

Yok

Parasız Arkadaşlık Sitesi

İnsanlar günümüzde çok stresli ve gergin hayat sürmektedirler. Bu gerginlik gerek ekonomik gerek, siyasi ve toplumsal olmakta ve bireyleri derinden etkilemekte ve sarsmaktadır. Bu nedenle yorulan yıpranan ve etrafında güveni kaybeden insan temel eksikliklerini başka yönlerde aramaktadırlar. İnsani değerler çağ ne kadar da ileriye gitse özünden hiç bir şey kaybetmezler.

İnsan için mutlak surette gereklidir kaldırılamaz değiştirilemez ya inşada yok edilemez. Bu duygular kısa manası ile ele alındığında sevilmek, sevmek, aşk, takdir edilme, ödüllendirilme, iltifat, paylaşma, yardım, müzakere gibi insanı ilgilendiren ve kapsamı içerisinde yokluğu anlaşılan bütün insani değerler bu kapsamda değerlendirilmelidir.

Arkadaşın İnsan İçin Önemi

Bu mantıkta yola çıkarak yalnızlaşan insanın her şeyini paylaşacağı bir arkadaşa her açıdan gereksinim duyduğu ortaya çıkacaktır. Bu gerçek inkar edilemez yadsınamaz ve yok farz edilemez. Bu nedenle sitemiz parasız arkadaşlık hizmetimiz ile insanların birbirlerini ile kaynaşmaları ve sağlıklı iletişim kurmaları adına bu hizmeti insanlara sunmaktadır.

Bu hizmet karşılığında herhangi bir ücret beklemeyen sadece teşekkürleri yeterli gören sitemiz parasız arkadaşlık olgusu ile tüm birimlerde bir parıltı ve gülümseme görmeyi arzulamaktadır. Bu işi para karşılığında yapan ve özünde maddiyat olan sitelerde gerecek duygulardan bahsedilmesi mümkün değildir aynı zamanda inandırıcı da değildir.

Neden Ücret Almıyoruz

Sosyal sorumluluk karinesi adına yaptığımız parasız arkadaşlık sitesi insanlar arasında tanışma ile yeni dostluklara yelken açılmasında yeni ilişkilerin gün yüzüne çıkmasında ve insanların birbirlerini daha iyi anlamaları sayesinde kişisel ve nihayetinde de ülke barışının sağlanması noktasında hizmeti inkar edilemez bir gerçektir.

Bu gerçeklikten yola çıkan sitemiz sürekli çalışmakta ve sürekli kendisini yenileyerek ve güncelleyerek kesintisiz hizmet vermektedir.

Diyalog ve Etkileri

İnsanları birbirleri ile sağlıklı diyaloğu sayesinde daha mutlu ve pozitif insanların çoğalması da bir başarı olarak bizi heyecanlandırmakta ve çalışma azmimizi azami bir şekilde kamçılamaktadır.


Biz arkadaşlığı sadece kuru muhabbet olarak algılamamakta ve insanın gerektiğinde her şeyini paylaşabildiği sıkıntılı anlarında yanında olan bilgi birikimi kültür düzeyi ve de toplumsal ve siyasal olaylar gibi her nevide ufuk açıcı görmekte ve aynı oranda da özümsemekteyiz.