İstanbul Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşlık Sitesi.Org

1037

3

İstanbul Arkadaşlık Sitesi

İstanbul Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşlık her zaman çok önemli bir kavram olmuştur hayatımızda. Arkadaşlar birbirlerine karşı sevgi ve saygı besleyen, anlayışlı olan, ardında duran ve her koşulda birbirine karşı şeffaf olan kimselerdir. Fakat günümüzde arkadaşlık ve insan ilişkileri oldukça zor kurulmaktadır. İnternetin hayatımıza girmesi sayesinde birçok şeye erişebilir olduk.

Bunlardan biri de hayatımıza yeni insanlar sokmamızı sağlayan arkadaşlık siteleridir. İstanbul bayan arkadaş sitesi gibi siteler insanların sohbete dayalı olarak daha kolay arkadaşlık kurması için tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu siteler mesafeleri ortadan kaldırarak insanların birbirlerine daha çok yakınlaşmasını sağlıyor. Böylece belki de hayatımız boyunca asla karşılaşamayacağımız fakat belki de ruh eşimiz olan biriyle tanışabilme, arkadaş olabilme hatta evlenebilme imkânı tanıyor.
 
İstanbul Bayan Arkadaş
 
İnsan bazen kendini çok yalnız ve kimsesiz hissedebilir. Hatta bunu çevresinde çok fazla arkadaşı varken de hissedebilir. Derdini, sıkıntısını yakınında olan birine anlatmak istemez fakat anlatabileceği, paylaşabileceği, onu eleştirmeyen, olaylara tarafsız bakabilen birisi olsun ister. Bazen de sadece yeni birini tanımak ve onunla sohbet etmek ister.

Çoğu kez hayatımıza yeni birinin girmesine ihtiyaç duyarız. Her zaman aynı muhabbetlerin dışında, birine kendimizi en baştan anlatmak ya da hiç tanımadığımız birinin bize kendisini anlatmasını isteriz. Değişiklikler isteriz hayatımızda. Çünkü değişiklikler hayatın tuzu biberidir. En güzel değişiklik ise hayatımıza yeni birinin dahil olmasıyla olur. Yeni bir insan yani bir kültür öğrenmek, yeni bilgiler edinmek demektir. İstanbul bayan arkadaş sitesi de bize tam olarak bu tür bir değişiklik sunar.
 
Kimi insan birileri ile yüz yüze tanışmaktan çekinir, utanır. Ne söyleyeceğini bilemez ve elleri ayaklarına dolanır. Kendisini bir türlü doğru şekilde ifade edemez. Heyecanlanır ve geri dönüşü olmayacak hatalar yapabilir. Ayrıca ilk görüşme oldukça önemlidir. İlk görüşmede yapacağımız davranışlar, söylediğimiz sözler karşımızdaki kişide bir izlenim bırakır.

Hayatımız boyunca hiç yapmadığımız bir şeyi o sıra tedirgin olduğumuz ve diken üstünde oturduğumuz için yapabiliriz ve sonuç olarak yaptığımız hareketten dolayı karşımızdaki kişi bizi yanlış tanıyabilir.  İstanbul bayan arkadaş sitesi ise en başta sohbet etmeye ve yazışmaya dayalı olduğu için kelimelerimizi seçme şansımız olur ve doğal olarak hata payımız oldukça düşer. Kendimizi daha rahat hissettiğimiz içinde karşımızdaki kişiye daha sağlıklı cevaplar verebiliriz, daha sağlıklı ifade edebiliriz.

3 YORUM VAR
SAMET İSTANBUL 21 Nisan 2020 - 13:06

Merhaba arkadaş lar ismim samet istanbul avrupa yakasında yaşıyorum. 35 yaşındayım bekarım ciddi bir bayan arkadaş arıyorum samimi dürüst güvenilir. Kendini bilen istanbul avrupa yakasında oturan 30 .45 yaş arası bayan arkadaşlarla tanışmak isdiyorum. Gercekden samimi sıcak dürüstlük içinde menfaat peşinde koşmayan dürüst birini arrayan arkadaşlar bana ulaşsın. Aslan burcuyum beyaz tenli kendini bilen bakımına özen gösteren birisiyim. Üniverste mezunuyum özel sektörde çalışmaktayım evim var. Yanlız yaşıyorum. Bir kez evlendim ayrildim. Dürüst arkadaşlar numaramdan bana her zaman ulaşabilirler. Numaram 0536737**

Cevapla
    Arkadaslik 31 Temmuz 2020 - 19:34

    lütfen telefon paylaşmayın skype olabilir.

    Cevapla
ugur 19 Temmuz 2020 - 06:23

534 853 * * slm bayanlar arayın tanışalım wasap var 534 853 * *

Cevapla